Juridische blogs van advocaten in Amsterdam - archief

Hieronder treft u een lijst met juridische blogs van advocaten van Blenheim in Amsterdam, die eerder gepubliceerd zijn:

Friday, 10 January 2020 Schaars vergunningstelsel voor B&B’s in de Huisvestingsverordening Amsterdam 2020 door: Rosalinde Siewers
Wednesday, 8 January 2020 Huisvestingsverordening Amsterdam over woningdelen (kamerverhuur) door: Teun Blom
Tuesday, 7 January 2020 Duur van een vergunning en verlenging vergunning door: Mark van Weeren
Tuesday, 3 December 2019 Handhaving AFM: intrekking AFM vergunning door: Mark van Weeren
Tuesday, 19 November 2019 Facebook veroordeeld tot treffen aanvullende maatregelen i.v.m. nepadvertenties door: Thomas Kriense
Saturday, 16 November 2019 Regelgeving voeding onder de loep: recall product uit winkels door: Mark van Weeren
Wednesday, 30 October 2019 Is Facebook aansprakelijk voor de aanhoudende nepadvertenties met BN’ers? door: Thomas Kriense
Friday, 18 October 2019 De Wet bescherming bedrijfsgeheimen: de bescherming van bedrijfsgeheimen en know-how in juridische procedures door: Thomas Kriense
Saturday, 12 October 2019 Vijf dingen die je moet weten over vergunning en verbouwing van een monument door: Mark van Weeren
Tuesday, 8 October 2019 Boete gemeente Amsterdam wegens Airbnb-verhuur door: Ranka Timmers
Saturday, 28 September 2019 Kansen voor winkelbedrijven door Dienstenrichtlijn door: Mark van Weeren
Friday, 20 September 2019 Mogelijk nieuwe regels voor Bed & Breakfast en vakantiehuur van woningen door: Rosalinde Siewers
Monday, 2 September 2019 Koopcontract woning en verborgen gebrek door: Mark van Weeren
Tuesday, 13 August 2019 Overtreding Wwft; bestuurlijke boete? door: Hedwig Delescen
Sunday, 11 August 2019 Woningonttrekking als argument tegen toeristenverhuur in Amsterdam door: Mark van Weeren
Thursday, 8 August 2019 DNB: ABN schiet tekort in de naleving van de Wet ter voorkoming van witwassen en financieren van terrorisme door: Shyra Mijdam
Wednesday, 31 July 2019 Na boetes nu ook de eerste schadevergoeding op grond van de AVG, wat zijn de gevolgen? door: Thomas Kriense
Wednesday, 3 July 2019 Vergunning bed&breakfast Amsterdam en woningdelen door: Mark van Weeren
Thursday, 20 June 2019 Wat is marktmanipulatie? door: Hedwig Delescen
Thursday, 20 June 2019 Te weinig huurinkomsten uit uw bedrijfsruimte? Laat de huurprijs nader vaststellen! door: Fabian Raven
Monday, 17 June 2019 Kort geding: vijf tips voor succes! door: Jasper Hagers
Thursday, 6 June 2019 Het UBO-register; voorkoming witwaspraktijken en bescherming privacy UBO door: Thomas Kriense
Wednesday, 5 June 2019 Muziekrechten, licenties en royalties door: Thomas Kriense
Tuesday, 28 May 2019 De Strijd om Schaarse Vergunningen door: Mark van Weeren
Friday, 10 May 2019 Rechtszaken en claims: DNB of accountant vraagt om voorziening? door: Jasper Hagers
Friday, 3 May 2019 Boete bij illegaal woningdelen door: Mark van Weeren
Tuesday, 30 April 2019 VvE verbod Airbnb verhuur toeristen door: Mark van Weeren
Tuesday, 30 April 2019 Verkopend makelaar aansprakelijk voor onjuist woonoppervlakte? door: Marie-Louise van Kleef
Saturday, 27 April 2019 Fouten bij vergunningprocedure door: Mark van Weeren
Tuesday, 16 April 2019 Slapend dienstverband door: Marleen van Woerden
Tuesday, 16 April 2019 De Wwft in de makelaardij. Hoe wordt een boete voorkomen en wat te doen als er een is opgelegd? door: Shyra Mijdam
Monday, 15 April 2019 Bibob-onderzoek bij aanvraag vergunning door: Mark van Weeren
Friday, 12 April 2019 Bijzonder kort geding: een bank, veel contant geld, opzegging terecht? door: Jasper Hagers
Wednesday, 10 April 2019 Wat als een bank zich niet aan de AVG houdt? door: Hedwig Delescen
Tuesday, 9 April 2019 Bank moet opslagverhoging terugbetalen: eindelijk succes ondernemer! door: Hedwig Delescen
Monday, 8 April 2019 Hoge boete voorwetenschap SBM Offshore: de messen worden geslepen door: Jasper Hagers
Saturday, 23 March 2019 Wetgeving witwassen - KYC / AML procedures door: Hedwig Delescen
Thursday, 14 March 2019 Wat is platformarbeid? door: Jorien Brouwer
Saturday, 9 March 2019 Top 5 schaarse vergunningen door: Mark van Weeren
Friday, 15 February 2019 Tips advocaat bij weigering vergunning door: Mark van Weeren
Friday, 15 February 2019 Wwft: strengere witwasregels en hogere boetes, ondernemingen als poortwachters door: Jasper Hagers
Friday, 15 February 2019 Blockchain - advocaat financieel recht legt uit door: Hedwig Delescen
Thursday, 14 February 2019 2018: 21.000 datalekken gemeld bij Autoriteit Persoonsgegevens door: Lisa Jie Sam Foek
Friday, 8 February 2019 Wet Arbeidsmarkt in Balans (WAB) aangenomen door de Tweede Kamer door: Marleen van Woerden
Wednesday, 6 February 2019 Oplichtingspraktijken: CEO-fraude en oplichting door: Fabian Raven
Tuesday, 5 February 2019 Onterecht gebruik criteria ‘toerekenbare schijn’ door: